Tillbehör

cnMatrix EX2052R-P 600W Likström 37v-60v cnMatrix EX2052R-P 600W Likström 37v-60v
SFP 1Gbit Ethernet SFP 1Gbit Ethernet

SFP 1Gbit Ethernet

489 SEK
I lager.
SFP+ 10Gbit Ethernet SFP+ 10Gbit Ethernet

SFP+ 10Gbit Ethernet

2 369 SEK
I lager.
SFP Singlemode transciever 1Gbit SFP Singlemode transciever 1Gbit
SFP+ Singlemode transceiver 10Gbit SFP+ Singlemode transceiver 10Gbit
SFP Multimode transiver 1Gbit SFP Multimode transiver 1Gbit
PoE+ Injector 1Gbit 56V. 15,4W PoE+ Injector 1Gbit 56V. 15,4W
cnMatrix EX2052R-P 1200W Likström 37v-60v cnMatrix EX2052R-P 1200W Likström 37v-60v
cnMatrix EX2052R-P 930W Likström 37v-60v cnMatrix EX2052R-P 930W Likström 37v-60v
Rackfästen för fullvidds cnMatrix Rackfästen för fullvidds cnMatrix
cnMatrix EX2052R-P 1200W Växelström cnMatrix EX2052R-P 1200W Växelström
cnMatrix EX2052R-P 930W Växelström cnMatrix EX2052R-P 930W Växelström
cnMatrix EX2052R-P 600W Växelström cnMatrix EX2052R-P 600W Växelström
SFP+ Multimode transiver 10GBit SFP+ Multimode transiver 10GBit
Rackfästen för halvvidds cnMatrix Rackfästen för halvvidds cnMatrix
Överspänningsskydd 30V PoE Överspänningsskydd 30V PoE

Överspänningsskydd 30V PoE

454 SEK
I lager.
PoE Injector 1Gbit 30V, 15W PoE Injector 1Gbit 30V, 15W

PoE Injector 1Gbit 30V, 15W

149 SEK
I lager.
Överspänningsskydd 56V PoE Överspänningsskydd 56V PoE

Överspänningsskydd 56V PoE

485 SEK
I lager.